Přihlášení

Oslava Strongískových 6. narozenin

Rok se s rokem sešel a Strongi 10.6. oslavil své šesté narozeniny. Věk se naštěstí na Strongim zatím vůbec neprojevuje. Neustále by vymýšlel nějaké vylomeniny a mezi oblíbené zábavy stále patří rozbalování dárků a ničení nafouknutých balónků.

Pokračovat ve čtení

Strongískovi páté narozeniny

Desátého června Strongísek oslavil své kulaté páté narozeniny. Oslavu jsme posunuli až na víkend, aby se akce mohla zúčastnit celá naše rodina. Den se vydařil. Ráno Strongi a samozřejmě i Cairo dostali dort a dárečky.

Pokračovat ve čtení

Čtvrté Strongískovi narozeniny

V sobotu 13.6. oslavil Strongísek s třídenním zpožděním své čtvrté narozeniny. Ráno pejsci dostali tolik oblíbené nafukovací balónky, po kterých následovalo rozbalování dárků.

Pokračovat ve čtení

Oslava třetích narozenin

Ani jsme se nenadáli a Strongi oslavil 10.6. již třetí narozeniny, jak jinak než tradičně dortem. Tentokráte paštikovým se sýrovou polevou a zdobený slaninou.

Pokračovat ve čtení

Konec celibátu

Dnes jsme se zúčastnili zkoušky chovnosti. Byli jsme v Křenicích už na devátou hodinu. Bohužel došlo k pozdržení celého programu, jelikož paní doktorka, která posuzovala pejsky píchla duši u auta a tím pádem nedorazila ve stanovený čas. Počasí nám přálo. Dokonce až moc, protože bylo na boxery obvzlášť teplo. Zejména kolem poledne. To akorát vyšla řada na Strongiho.

Pokračovat ve čtení