Přihlášení

Cairovy čtvrté narozeniny

Čas neúprosně letí a tak než jsme se stačili nadát, náš malý Cairýsek oslavil v březnu své čtvrté narozeniny. Oslava se opět neobešla bez balónků, dárků a dortu. Letos poprvé se zúčastnila i malá Karolínka, která zatím vše jen sledovala z maminčiného náručí. V příštím roce ale určitě bude s pejsky běhat po zahradě a bude se snažit také ukořistit a prasknout co nejvíce balónků.

Pokračovat ve čtení

Cairovy třetí narozeniny

Přijde nám to jako včera, co jsme si jeli pro malé štěňátko a z toho štěňátka je teď už tříletý Cairo. Narozeniny sice měl 17.3., ale kvůli nepřízni počasí jsme museli oslavu lehce posunout. Našim pejskům to naštěstí vůbec nevadilo. Hlavně, že nechyběl dortík a dárečky.

Pokračovat ve čtení

Cairovy druhé narozeniny

Dne 17.3.2010 oslavil Cairo své druhé narozeniny. Jako tradičně nemohly chybět balónky, dort a samozřejmě dárky. Bohužel v den oslavy příliš nevyšlo počasí, ale radost to našim pejskům nezkazilo.

Pokračovat ve čtení

Cairovy první narozeniny

Rok utekl jako voda a Cairo oslavil své první narozeniny. K oslavě nechyběl dort, o který se podělil se Strongim. Ale než si mohli nacpat svá bříška, dostali dárky. Patřičně zabalené, to aby se více pobavili. Největší úspěch měl velký červený neprokousnutelný balón.

Pokračovat ve čtení

První týden ...

Náš malý šikula Egypťánek je velmi vychovaný. Když potřebuje ven, sedne si a zakňourá. Dokáže se venčit už i mimo zahradu. Cairův apetit se nedá ani popsat. Pohádka o otesánkovi byla Cairovi zřejmě moc často čtená.

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2