Přihlášení

Bretaň 2011

Naši konzervativní pejsci trávili své prázdniny na známých místech. Zkontrolovali, že králičí nora je stále na tom samém místě a voda je také stále slaná a nepoživatelná. Strongi tento fakt pochopil při prvním pobytu u moře. Cairovi to trvalo několik let.

Pokračovat ve čtení

Svátky jara 2011

Letošní velikonoce jsme opět strávili na chatě. Počasí nám poměrně přálo a tak mohlo dojít na oblíbené koupání pejsků nejprve v potoce a posléze i v rybníce.

Pokračovat ve čtení

Hory 2011

Jakmile jsme v únoru vynesli lyže ze sklepa, začali se pejsci těšit, že je opět čeká čtrnáct dní strávených s celou „smečkou“ na horách. Jako první museli mít sbalené věci, aby věděli, že určitě jedou s námi, ale i tak si to raději během balení jistili v autě.

Pokračovat ve čtení

Lednové hrátky

Konečně jsme se po delší době dostali k tomu, abychom naše pejsky vyfotili při hrách s hračkami, které dostali od Ježíška. Házecí kroužek a "nedobytné vejce" jsou u našich boxíků velmi oblíbené hračky, které se musí vzít ven alespoň dvakrát denně :-)

Pokračovat ve čtení

Bretaň 2010

I v letošním roce jsme neporušili naše zvyky a pejsánci trávili konec července u Atlantiku. Byli jsme ubytováni asi 200 m od loňského místa, proto jsme se rozhodli, že vyzkoušíme paměťové buňky pejsánků.

Pokračovat ve čtení