Přihlášení

O Hlubockého kapra 2011

V neděli 4. prosince bylo možné na cvičáku v Křenici potkat boxíky převlečené za anděly, čerty, psí slečnu v santaclausovských šatičkách nebo boxíka se sobími parohy. Ne, nikdo se nezbláznil.  Rok 2011 se pomalu chýlí ke konci, tudíž jsme se letos naposledy sešli v Křenici na již tradičním závodu o Hlubockého kapra. Na tento ročník přišli v převleku nejen psovodi, ale i někteří pejsci. I když počasí vůbec nevypovídalo o tom, že Vánoce jsou již za dveřmi, nadšení boxerkářů a jejich hafíků příjemnou atmosféru vánoc navodilo.

Pokračovat ve čtení

Pikovice říjen 2011

Od 7. do 9.10. se konal tradiční podzimní prodloužený víkend v Pikovicích. Těsně před víkendem došlo k náhlému poklesu teplot a tak jsme dost promrzli, ale ani to nám nezabránilo si víkend s boxíky náramně užít. Letos jsem s pejsky byla na první výcvikové akci. Nejprve jsem měla obavy, jak se to projeví na výcviku našich pejsků.

Pokračovat ve čtení

Den boxera říjen 2011

Čas plyne jako voda a už tu byl další den boxera. Podle kalendáře sice bylo prvního října, ale počasí odpovídalo letnímu dni. Sluníčko přispělo k dobré náladě pejsků i jejich páníčků.

Pokračovat ve čtení

Den boxera září 2011

A máme tady první den boxera po letních prázdninách. Jestli pak to naše placatky nezapomněly? A jak jsme se mohli přesvědčit, samozřejmě že nezapomněly.

Pokračovat ve čtení

Prodloužený víkend v Pikovicích

V květnu proběhl prodloužený víkend v Pikovicích. Tentokrát jsme se bohužel stejně jako mnoha letošních akcí nemohli zúčastnit. Podařilo se nám ale za kamarády dorazit alespoň na jedno odpoledne. Konečně si naši pejsci mohli po delší době opět zakousat a pohrát s dalšími boxíky.

Pokračovat ve čtení