Přihlášení

Klubová výstava - Křenice 2012

Letos se v sobotu 19.5. konal již šestý ročník klubové  výstavy ÚP Střední Čechy. Celý den bylo nádherné počasí. Na výstavu se přihlásilo 81 boxíků. A jak bývá zvykem plno boxerkářů se hlásilo ještě po termínu, ale bohužel výroba katalogu zabere dost času, takže není možné čekat, až se všichni probudí. Doufáme, že všichni byli s organizací a průběhem celé akce spokojeni a příští rok se opět přihlásí.

Pokračovat ve čtení

Klubová výstava - Křenice 2011

Letos se v sobotu 24.9. konal již pátý ročník klubové  výstavy ÚP Střední Čechy. Původně jsme měli z podzimního termínu kvůli počasí celkem obavy, ale ty se naštěstí ukázaly jako plané. Celý den bylo nádherné počasí.

Pokračovat ve čtení

Klubová výstava v Křenicích 2010

V sobotu 8.5. proběhla v Křenicích klubová výstava ÚP Střední Čechy. Oproti loňskému ročníku se přihlásil menší počet boxíků, celkem 90. Tento pokles byl možná způsoben přítomností zahraničních rozhodčích. Pejsky posuzoval pan Peter Holzhausen a fenky pan Uwe Werner.

Mnozí majitelé pejsků byli zaskočeni ne příliš příznivým hodnocením, které nebývá u Českých rozhodčí tak obvyklé. Doufáme ale, že nezanevřou na své pejsky ani na naši klubovou výstavu.

Pokračovat ve čtení

Klubová výstava v Křenicích 09

Křenice u Říčan, přesněji fotbalové hřiště, se staly v letošním roce dějištěm 3. klubové výstavy ÚP StČ. Byla hojná účast. Přihlášeno bylo 103 pejsků. Až na pár výjimek přijeli všichni.

Pokračovat ve čtení

Klubová výstava v Peruci

Dne 18.10.2008 se konala v Peruci u Loun klubová výstava ÚP Louny. Navzdory předešlým dnům bylo nádherné slunečné, ale pro boxíky ideálně chladné počasí.

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2