Přihlášení

Vytrvalostní zkouška 2012

V sobotu jsme poprvé rozdělili naše pejsky. Jela jsem do Strašína u příležitosti pořádání vytrvalostní zkoušky naší pobočkou a nemohla jsem si s sebou vzít oba hafíky, protože jsem tam jela jako pomocník. Měla jsem obavu, že by Cairo mohl rozpoutat nějakou hádku mezi pejsky, která by mohla vést k nedokončení zkoušky některého z účastníků. A proto jsem si s sebou vzala jen Strongiho. Netušila jsem, jak těžce to Cairo ponese. Strongi si toho naopak strašně vážil a celou dobu se choval naprosto vzorně. Po našem návratu byl Cairo tolik naštvaný na Strongiho, že na něj dokonce zaútočil. Strongi to ale ignoroval a vítal ho dál, takže i Cairo brzy změnil své chování.

Pokračovat ve čtení

Vytrvalostní zkouška 2010

První listopadovou sobotu jsme místo dne boxera jeli ke Kladnu na vytrvalostní zkoušku. Na kterou byl přihlášen Cairo, ale aby mu nebylo smutno, tak jako doprovod běžel i Strongi. Jelikož si Cairo do zkoušky nestihl vyzkoušet běh u kola, zvolily jsme samotný běh. Ten jsme také nikdy netrénovaly, ale řekly jsme si, proč bychom to neměly zvládnout.

Pokračovat ve čtení

Justitzův memoriál 2010

24. října se v Praze v Bráníku konal Justitzův memoriál. Tentokráte se jej zúčastnil kromě Strongiho i náš Cairýsek. Oba pejsci závodili opět v kategorii ZVV1. Nebyli by to boxeři, aby si nevymysleli nějaké lumpárny místo plnění naučených cviků.  Ze závodu si Cairo odnesl svůj první pohár, na který byl náležité hrdý. Umístil se ve své kategorii na druhém místě. Strongi ze třetí místo získal také pohár. Ještě, že pohár vyhráli oba naši pejsci, takže neměl jeden druhému co závidět :-)

Pokračovat ve čtení

Závod boxerů - Dobřany u Plzně

V říjnu jsme se místo dne boxera zúčastnili závodu v Dobřanech u Plzně. Oba naši pejsci startovali v kategorii ZVV1. Pro Caira to byl premiérový start. Stopa se pejskům zdařila, ale to bylo za ten den všechno. Poslední a předposlední místo mluví za vše J Ještě, že razíme heslo: „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“, a tak jsme si i přes neúspěch den náramně užili se stejnými bobřími nadšenci, jako jsme my.

Pokračovat ve čtení

Justitzův memoriál 2009

V sobotu 17.10. jsme se se Strongim zúčastnili Justitzova memoriálu. Závodili jsme v kategorii ZVV1. Bohužel účast nebyla veliká. V naší kategorii byli pouze dva závodníci, a tak se z prvního místa tolik neradujeme. Větší radost nám udělalo získání zkoušky. Takže nyní jsme ke zkoušce chovnosti a vytrvalostní zkoušce přidali zkoušku ZVV1.

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2